Pisi pisi

829
Pisi pisi

Pisimle tanışmamız göbek bağı üzerinde bulduğum ve çok çabalarla hayata tutundurduğum kızımı kısırlaştırma ameliyatında kaybetmemle başladı. Çok acı  başladı ama iyi ki başladı. Kızımı ameliyatta kaybetmeden 28 gün önce oğlum paşamı da 3 yıllık kanser savaşında kaybetmiştim. Üstüne kızımın da acısı gelince hem evdeki en büyük evladım Oğluş hem ben mahvolduk. Oğluş tek kaldı ben depresyona girdim uyumuyor yemiyor içmiyor evden çıkmıyordum. Oğluş da üzüntüsünden bu süreçte tüm vücüdunu kaşıyarak oydu ve yara yaptı. Tam artık tamam toplanıp Türkiyeye dönüyoruz dayanacak halimiz kalmadı dediğimizde bir evlat almaya karar verdik. Engelli kedimin yanına engelli bir arkadaş arıyorum dedim. Hemen bir klinikten haber geldi. Apar topar görmeye gittim. Bebeğim 3 aydır kafesteymiş. Kimse istememiş. Gözünü ameliyatla almışlar diğer göz çukuru boş. 3 ay kafeste o kadar sıkılmış ki ilk elimi uzattığım anda kafasını avucuma yatırdı. Sonra çıkardık kafesten kucağıma aldım o an dedim ki’sen neredeydin’ .

1 hafta klinikte kaldı dikişleri alındı aşıları yapıldı. Sonra aldım evimize getirdim. Büyük oğluma ve bana ilaç gibi geldi. Hayata döndürdü bizi tekrar yaşamaya başladık. O bu kadar eksik olduğu halde bu bu kadar mutlu olabilen tek canlı olabilir. Hep güler herkesin aşkıdır hep huzurludur hep mutludur. Çok zor günler geçirdik ülke değişikliği hastalıklar, taşınmalar, boşanmalar, parasızlıklar, depresyonlar ama büyük oğlumla 8 senedir Pisim le de 4 senedir hiç ayrılmadık. .

Aramıza son olarak kızımız katıldı adı Balkız. Size diğer çocuklarımı da anlatmak isterim sonra ama öncelik PİSİMin 😍PİSİyi gözleri yok diye kimse beğenmemiş kimse istememiş gözü olanlar onu görmezden gelmiş. Ben o dönem ilanlarda etiketlenmişim ama depresyon sürecinde hiç farketmemişim. O benim hayatıma tekrar yaşayabilmem için çıktı. Kardeşleriyle ve benimle çok güzel bir hayatı var. Şükür her zorluğu atlattık herşeyimiz tastamam. Evlatlarım sağlıklı ve benimle olsun daha ne isterim.

Siz de engelli canlara kalbinizi evinizi açın. Aranızda geliştirdiğiniz bağa siz bile inanamayacaksınız 🙏 @seyda_turunc ❤️

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WHATSAPP DESTEK